Kurz Microbladingu a PMU pier (aquarelle lips+lipstick effect) pre:
-úplných začiatočníkov
-aj pokročilých
Počas mojej PMU kariéry sa mi podarilo vybrúsiť a vylepšiť techniku microbladingu tak, aby som robila jedinečnú, šetrnú techniku k pokožke s dlhodobo realistickým efektom bez šance nežiadúceho výsledku.
Mojim študentkám chcem predať všetky vedomosti a veľmi jednoduchú, neprekomplikovanú teóriu mojej techniky.
Permanentný makeup zmenil život mnohým ženám vrátane mňa a môže aj vám.
⚜️Na školení študent obdrží:
-kompletný štartovací balík so všetkým potrebným materiálom, aj strojom aby mohol rovno trénovať a tetovať bez stresu.
-teóriu a prax (koža/pigmenty/tvar/technika/fotky…)
-pmu tajomstvá a triky
-marketingové rady
-podporu
-učebnicu, ktorú som dlho vytvárala a písala tak, aby v nej každý našiel odpoveď na všetky otázky, ktoré sa môžu vyskytnúť.
⚜️Trvanie:
-ZAČIATOČNÍCKY: 2 dni 1 technika, 4 dni 2 techniky
-UPGRADE TRÉNING: 1 deň 1technika, 2 dni 2 techniky
Školenie nekončí len obdržaním certifikátu ale následne nás čaká spoločná cesta plná tréningu a mojej podpory.
⚜️ PMU nie je len o čerstvom výsledku, ale hlavne o tom zahojenom, tak pod školenie patrí aj SPOLOČNÁ korekcia modelky mesiac od absolvovania kurzu, ktorú prevedieme v mojom salóne alebo online pre lepšie pochopenie hojenia.
⚜️ Školenia sú individuálne alebo maximálne pre 2 študentky aby ste mali moju všetkú poroznosť. Absolvovať sa dá 1 technika samotná aj 2 spolu. v 3 jazykoch (SK/EN/HU)
⚜️termín: podľa dohody
 
 
 
V prípade záujmu ma kontaktujte pre viac informácií správou, v ktorej uvediete, či máte záujem o začiatočnícky, alebo pokročilý upgrade kurz!
 
Nižšie si môžete pozrieť SAMOSTATNÉ  práce študentov po začiatočníckych kurzoch. Títo študenti sa stretli s tetovacími strojmi prvý krát v živote.
ded8d469-b6d0-4b42-8aa2-0d2eb7c98616
ce8fc644-a2c2-4b15-88a4-de1d6c49a260

Upgrade tréning

Ponúkam vám UPGRADE tréningy pre microblading artistov, ktorí chcú zlepšiť svoju prácu a lepšie popchopiť techniku. Moja technika nie je vôbec náročná, ale je naozaj náročné sa tam dostať sama a odhaliť kľúč správnej techniky. Moje študentky majú po kurzoch ihneď kvalitnejšie práce a krásne zahojené výsledky. Ak chceš pozdvihnúť svoju prácu a patriť do skupiny mojich šikovných študentov, neváhaj ma kontaktovať. Teším sa na vás.