Moje meno je Sisi Kovácsová a beauty sfére sa venujem od roku 2016. Som certifikovaná artistka PMU a zameriavam sa najmä na techniku microbladingu obočia a  PMU pier. Pomáhať ženám byť každý deň sebavedomejšími je nielen moja práca ale moja najkrajšia záľuba.

     Moja kariéra sa začala ešte počas strednej školy, kedy som po nociach v izbe hodiny tvorila rôzne masky a líčenia, postupne som začala líčiť kamarátky, prišla prvá svadba, prvá súťaž krásy, kde som líčila celé dni. Ku svetu permanentného make-upu som sa dostala úplnou náhodou ale bola to láska na prvý pohľad. Momentálne žijeme časy, kedy tetovanie obočia neznamená jedna čierna hrubá čiara. PMU sa každým dňom vyvíja viac a viac, na trh prichádzajú nové štýly a techniky vďaka ktorým je možné vytvoriť to najprirodzenejšie obočie. V tejto sfére bolo aj je oveľa náročnejšie sa presadiť. V mojom prípade to vyžadovalo dlhé dni a noci plné trénovania na umelej koži, učenia sa, všímania si vlastných nedostatkov, objavovania svojho vlastného štýlu, aby som mohla robiť túto prácu kvalitne a s radosťou. Postupne som absolvovala jedno školenie za druhým a po desiatkach spokojných klientiek v mojom rodnom meste som sa rozhodla otvoriť moje prvé štúdio v Bratislave. 

Momentálne nájdete moje služby v Bratislave aj v Nových Zámkoch. Dnes už tetujem podľa svojej techniky, ktorú som dlho formovala tak, aby som bola s výsledkami stotožnená na viac ako 100% a aby som tým pádom svojim klientkam ponúkala bezpochybnú kvalitu. Som šťastná, že svoje vedomosti môžem predávať aj svojim študentkám na kurzoch, o ktorých si viete prečítať viac v sekcii „kurzy“. Učiť sa inovatívnu, jemnú a kvalitnú techniku je to najlepšie, čo pre seba a pre svet PMU môžeme urobiť!