Microblading obočia 

Microblading sa odporúča každému, kto si chce skrášliť tvar obočia, doplniť chĺpky, zdvihnúť pohľad a ušetriť si čas každodenného dokreslovania. Microblading je semipermanentná forma tetovania obočia. Pomocou špeciálnej mikročepielky sa aplikuje pigment do prvej vrstvy pokožky. Obočie tým pádom vyzerá po zahojení ako reálne obočie. Vyberáme zo širokej škály pigmentov, aby sme docielili čo najprirodzenejší zahojený výsledok. Zákrok je takmer bezbolestný a trvá cca 1,5 hodiny. Pred celým procesom sa vymeria tvar obočia pomocou pomôcok, aby bola zachovaná symetria tváre a každej zákazníčke sa obočie prispôsobuje úplne na mieru. Obočie vydrží približne 2 roky a neobávajte sa, nezostane vám po tejto mimoriadne jemnej technike žiadny nežiadúci pigment ani žiadne nežiadúce sfarbenie. Chĺpky postupom času blednú, až kým sa dajú krásne nanovo vytetovať.

Tetovanie pier

„Tetovanie“-pigmentácia pier dodá vašim perám farbu, šťavnatosť a tvar. Rozlišujeme 2 techniky: aquarelle lips/lipstick effect. Akvarelová technika napodobňuje farbu prírodných pier. Prirodzenosť sa dosahuje kombináciou niekoľkých odtieňov. Akvarelové pery rada prirovnávam k prekrveným, alebo farebným leskom natretým perám. Pri Lipstick effect ide o silnejšie presýtenie farby, silnejšie definovanú kontúru a tvar pier, pričom pri aquarelle lips nedefinujeme ohraničenie pier výrazne. Zákrok trvá 2-3 hodiny. Tvar sa najprv vymeriava. Odtieň sa vyberá podľa vášho prirodzeného odtieňu pier/pokožky a podtónu, aby sa vyhlo nežiadúcej zmene farby a samozrejme podľa vašej predstavy. Tieňovanie nepresahuje obrys pier-nad pery na kožu sa netetuje. Pery sa tým pádom objemovo nezväčšujú, ale nadobudnú tvar. Pery sú čerstvé tmavšie ako budú zahojené, preto treba byť pripravená na sýtejšiu farbu a prvotný opuch. Tak isto ako pri microbladingu- o nežiaduci dlhodobý efekt sa báť nemusíte. Pery vydržia 1-3 roky a následne sa dajú bez problému vytetovať nanovo alebo ak sa rozhodnete naopak- nič čo tam nechcete, tam nezostane. 

Odstránenie pmu obočia laserom

Odstránime vaše nežiadúce tetovanie obočia alebo malé tetovania na tele. Odstraňujeme takmer bezbolestne, bez narušenia integrity kože, neinvazívne, bez jaziev a hocijakých poranení, ale zároveň efektívne. Pred rezervovaním si termínu je nutné konzultovať odstraňovanú plochu. Ojednávky: 090226514